Trifazis elektros skaitiklis Smart meter
194,00 €
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 64,67 €
Trifazis elektros skaitiklis Smart meter
Bendrinė informacija
| Svoris | 0,4 kg |
|---|---|
| Gamintojas |
Produkto savybės
| Produkto tipas | Trifazis elektros skaitiklis / Smart meter |
|---|---|
| Gamintojas | SOLIS |
| Nominali tinklo įtampa | 3 × 220 / 380 V |
| Įėjimo srovė | 3 × 1(6) A |
| Tikslumas – įtampa | ±0,2 % |
| Tikslumas – srovė | ±0,2 % |
| Tikslumas – galia (P, Q, S) | ±0,5 % |
| Darbinė temperatūra | -25 °C – +55 °C |
Aprašymas
SOLIS trifazis elektros skaitiklis Smart Meter skirtas elektros energijos matavimui ir stebėjimui saulės elektrinių bei energijos valdymo sistemose. Įrenginys matuoja pagrindinius elektros parametrus ir padeda sistemai tiksliau valdyti energijos srautus.
Skaitiklis veikia trifaziame 3 × 220 / 380 V tinkle, pasižymi aukštu matavimo tikslumu ir gali būti naudojamas įvairiomis darbo sąlygomis nuo -25 °C iki +55 °C.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.