Samsung EHS monoblokas R290 su cirkuliaciniu siurbliu (5 kW)
4.030,00 €
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 1.343,33 €
Išorinis blokas: AE050CXYBEK/EU
Samsung EHS Mono R290 AE050CXYBEK/EU – modernus 5 kW oras–vanduo šilumos siurblys, skirtas efektyviam namų šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui. Įrenginys naudoja ekologišką R290 šaltnešį, pasižymi A+++ energijos klase ir gali veikti net esant −25 °C lauko temperatūrai.
| Svoris | 86 kg |
|---|---|
| Gamintojas | |
| Energijos klasė | A+++ |
| Galia (kW) | < 5 kW |
Produkto savybės
| Modelis | AE050CXYBEK/EU |
|---|---|
| Šildymo galia | 5,0 kW |
| Vėsinimo galia | 5,0 kW |
| COP (A7/W35) | 5,10 |
| EER (A35/W18) | 3,91 |
| SCOP (LWT 35°C) | 5,10 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Nominalus vandens srautas | 14,4 l/min |
| Minimalus sistemos vandens tūris | 60 l |
| Darbinė lauko temperatūra (šildymas) | -25 °C ~ 35 °C |
| Darbinė lauko temperatūra (vėsinimas) | 10 °C ~ 46 °C |
| Darbinė temperatūra (karštas vanduo) | -25 °C ~ 43 °C |
| Maksimali vandens temperatūra | 75 °C |
| Karšto vandens temperatūra | 70 °C |
| Matmenys (plotis × aukštis × gylis) | 998 × 850 × 500 mm |
| Svoris | 86 kg |
| Freonas | R290 |
| Freono kiekis | 0,63 kg |
| Garso lygis (šildymas) | 41 dB(A) |
| Elektros maitinimas | 1~ 220–240 V / 50 Hz |
| Rekomenduojamas automatinis jungiklis | C16 |
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis | 3 × 2,5 mm² |
| Komunikacijos kabelis | 2 × 0,75 mm² |
| Valdymo pultas | MWR-WW10KN |
Aprašymas
Samsung EHS Mono R290 AE050CXYBEK/EU šilumos siurblys sukurtas užtikrinti aukštą energijos efektyvumą ir patikimą darbą net sudėtingomis klimato sąlygomis. 5 kW galios įrenginys puikiai tinka mažesniems ar vidutinio dydžio gyvenamiesiems namams.
Naudojamas natūralus šaltnešis R290 leidžia pasiekti aukštą šildymo efektyvumą ir sumažinti poveikį aplinkai. Integruotas cirkuliacinis siurblys, išsiplėtimo indas ir apsauginiai komponentai leidžia paprasčiau integruoti sistemą į esamą šildymo infrastruktūrą. Dėl Wi-Fi valdymo ir Smart Grid palaikymo šilumos siurblį galima patogiai stebėti ir valdyti nuotoliniu būdu.
Produkto savybės
🔹 5 metų oficiali gamintojo garantija
🔹 Integruotas cirkuliacinis siurblys, išsiplėtimo indas, srauto jutiklis ir apsauginis vožtuvas
🔹 Integruotas WiFi valdymas
🔹 EUROVENT sertifikatas
🔹 Saulės elektrinės ir Smart Grid integravimas
🔹 Šildymas net prie –25 °C
*5 metų garantija taikoma su autorizuotu SAMSUNG partnerio paleidimu.
**Būtina atskirai pasirūpinti elektriniu tenu šildymo sistemai. Norint ruošti buitinį karštą vandenį – trieigiu vožtuvu, karšto vandens talpa, elektriniu tenu karšto vandens talpai.











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.