Hoymiles – HOYMILES LOW VOLTAGE 16kWh SET
3.740,00 €
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 1.246,67 €
Rinkinio turinys: Hoymiles Hoymiles 10 kW inverteris, trifazis, 3 MPPT, hibridinis, žemos įtampos baterijoms, „Wi-Fi“ (1 vnt.), Hoymiles Hoymiles žemos įtampos baterija 16,08 kWh (1 vnt.)
Bendrinė informacija
| Svoris | 156 kg |
|---|---|
| Gamintojas | |
| Galia (kW) | 15-20 kW |
| Inverterio tipas | Hibridiniai inverteriai |
| Inverterio įtampa | Žemo voltažo |
Produkto savybės
| Inverteris | Hoymiles hibridinis inverteris HIT-10L-G3 (10 kW) |
|---|---|
| Kaupiklis | Hoymiles LB-16D-G2 16,08 kWh energijos kaupiklis |
| Garantija | 10 metų |
| FAZĖS SKAIČIUS | 3 |
| MPPT | 3 |
| WIFI | TAIP |
| LCD | NE |
| ETHERNET | TAIP |
| Minimali darbo temperatūra | -25 ℃ |
| Maksimali darbo temperatūra | 65 ℃ |
| GALIA | 10000 W |
| Minimalus darbo dažnis | 50 Hz |
| Maksimalus darbo dažnis | 60 Hz |
| hibridas | TAIP |
| Energijos skaitiklis įtrauktas | TAIP |
| AFCI funkcija | NE |
| Retrofit | NE |
| Baterijos tipas | LiFePO4 |
| Nominali talpa | 314 Ah |
| Bendra energija | 16,08 kWh |
| Nominali įtampa | 51,2 V |
| Įtampos diapazonas | 42–57,6 V |
| Nominali įkrovimo / iškrovimo srovė | 62,8 A / 157 A |
| Maksimali pastovi įkrovimo / iškrovimo srovė (25 °C) | 157 A |
| Pikinė įkrovimo / iškrovimo srovė | 200 A (10 s) |
| Maksimali įkrovimo / iškrovimo galia | 8,04 kW |
| Ryšio protokolas | CAN |
| Rekomenduojama iškrovimo gylio riba (DOD) | 90 % |
| Maksimalus jungimas lygiagrečiai | Iki 15 vienetų |
Aprašymas
Rinkinio turinys: Hoymiles LB-16D-G2 16,08 kWh energijos kaupiklis(1 vnt.), Hoymiles hibridinis inverteris HIT-10L-G3 10 kW (1 vnt.).









Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.