Samsung EHS Split (9 kW) šilumos siurblys be integruotos vandens talpos (AE090CXEDGG/EU)
5.532,00 € 6.464,00 €
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 1.844,00 €
Išorinis blokas: AE090CXEDGG/EU
Vidinis blokas: AE160DNYSPG/EU
Samsung EHS Split (9 kW) šilumos siurblys be integruotos vandens talpos – tai split tipo oras–vanduo sistema, skirta namų šildymui ir vėsinimui. Tinka ieškantiems galingesnio ir lanksčiai komplektuojamo sprendimo be integruotos vandens talpos.
| Svoris | 115 kg |
|---|---|
| Gamintojas | |
| Energijos klasė | A+++ |
| Galia (kW) | 5-10 kW |
Produkto savybės
| Lauko įrenginys | AE090CXEDGG/EU |
|---|---|
| Vidaus įrenginys | AE160DNYSPG/EU |
| Šildymo galia | 9,0 kW |
| Vėsinimo galia | 8,7 kW |
| COP (A7/W35) | 4,81 |
| EER (A35/W18) | 4,12 |
| SCOP (LWT 35°C) | 4,45 |
| Energinė klasė (LWT 35°C/C55°C) | A+++ / A+ |
| Šildymo galia (EU) No 813/2013 (P-rated) | 8 kW |
| Nominalus vandens srautas | 26,0 L/min |
| Minimalus nuolat prieinamas vandens tūris | 100 L |
| Darbinės lauko temperatūros – šildymas | -25~35 °C |
| Darbinės lauko temperatūros – vėsinimas | 10~46 °C |
| Darbinės lauko temperatūros – buitinis k. vanduo | -25~43 °C |
| Maks. termofikato temperatūra – šildymas | 65 °C |
| Maks. termofikato temperatūra – karštas vanduo | 55 °C |
| Lauko įrenginio matmenys (plotis x aukštis x gylis) | 940 x 998 x 330 mm |
| Lauko įrenginio svoris | 72 kg |
| Vamzdžių jungtys – skystis + dujos | 1/4” + 5/8” |
| Vamzdynų ilgiai – maksimalus | 35 m |
| Aukščių perkirtis – max | 15/20** m |
| Freonas | R32 |
| Freono kiekis – užpildytas | 1,4 (15m) kg |
| Freono kiekis – papildomas | 20 g/m |
| Garso slėgis – šildymas (stand.) | 49 dB(A) |
| Lauko įrenginio elektros maitinimas | 3φ, 380-415V, 50Hz |
| Rekomenduojamas automatinis jungiklis | C16 |
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis | 5 x 2,5 mm² |
| Komunikacinis ekranuotas kabelis (laukas-vidus) | 2 x 0.75 mm² |
| Dugno pašildymo tenas | Integruotas |
| Vamzdžių jungtys – paduod./grįžt. | 28/28 mm |
| Vamzdžių jungtys – K.Š. vanduo | 28/28 mm |
| Vidaus įrenginio matmenys | 530 x 840 x 350 mm |
| Vidaus įrenginio svoris | 43 kg |
| Integruotas elektrinis tenas | 6 kW |
| Vidaus įrenginio elektros maitinimas | 3φ, 380-415V, 50Hz |
| Rekomenduojamas automatinis jungiklis | C16 |
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis | 3 x 2.5 mm² |
| El. teno maitinimas | 3φ, 380-415V, 50Hz |
| El. teno automatinis jungiklis | C16 |
| El. teno maitinimo kabelis | 5 x 2.5 mm² |
Aprašymas
Produkto savybės
🔹 5 metų oficiali gamintojo garantija ir EUROVENT sertifikatas
🔹 Integruotas WiFi patogiam sistemos valdymui
🔹 Dirbtinio intelekto energijos taupymo režimas šildymui ir karšto vandens ruošimui
🔹 Saulės elektrinės ir „Smart Grid“ integravimo galimybė
🔹 Patikimas šildymas net prie -25 °C
🔹 Integruotas magnetinis filtras ir trieigis vožtuvas
🔹 Galimybė pasirinkti įrenginį su integruotais 2 zonų valdymo komponentais
* 5 metų garantija taikoma su autorizuotu SAMSUNG partnerio paleidimu.
** Montuojant isorini bloką žemiau už vidinį, taikoma mažesnė maks aukščio perkričio reikšmė.
*** Vidinio įrenginio el. tenas gali būti jungiamas 1f maitinimu. Tuomet jo galia 2/4 kW. Atitinkamai parenkamas automatinis jungiklis bei maitinimo kabelis (žiūr. mont. Instrukcijoje).












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.